5 דגשים לאתר אינטרנט מוצלח!!!

זמן קריאה משוער: < 1 דקה
כדי להשיב על שאלת מיליון הדולר הזאת, ניעזר בהגדרות של מומחה חווית המשתמש פיטר מורוויל (ונעדכן אותן מעט).
איפיון אתר

הנה התכונות החשובות ביותר לאתר מנצח:

1- מתאים ללקוח

חייבים לפתח ולעצב אתר התואם את עולמם של הגולשים הפוטנציאליים – מה שמחייב את בעל העסק יחד עם המפתח להגדיר קהלי יעד ולהכיר בכך שקיים פער בין המפתח לבין המשתמש ויש להתחשב בצרכים, יכולות טכנולוגיות ונסיבות השימוש השונים של הגולשים. גם העיצוב חייב למשוך את העין ולדבר אל הקהל הנכון.

 

2- מבליט את הערך ללקוח

חשוב להדגיש כבר בדף הבית את התועלת שהגולש יכול להזדהות איתה ולהרגיש שבאתר שלכם הוא יקבל את הערך הגדול ביותר! יש לכם לא יותר מ-8 שניות לשכנע אותו שהוא לא מבזבז את הזמן בעודו גולש באתר הזה. מה שמביא אותנו לנקודה הבאה…

 

3- פועל על הרגש

אתר טוב לא רק מספק את המידע הנחוץ (ומהר) אלא גם פועל על הרגש ולוחץ על הנקודות הנכונות אצל המשתמש שיגרמו לו לפעול וליצור איתכם קשר. שימוש נכון בצבע ובדימויים אטרקטיביים, מעברים אנימטיביים וכו׳ וכן בקופי נכון – יעשו את ההבדל.

 

4- קל לניווט ונגיש

או במילים אחרות אתר חייב להיות נוח לשימוש – כזה שקל להתמצא בו, התפריטים ברורים, הטקסטים נעימים לקריאה ונוח ללחוץ על כפתורים, ולא פחות חשוב – קל למצוא את האתר בגוגל (ועדיף גם ברשתות חברתיות וכל מקור אחר שמתאים לקהל היעד שלכם).

 

5- אמין

כדי להגיע להמרות חד פעמיות וגם כדי ליצור מעגל לקוחות נאמן – חשוב ליצור תדמית מהימנה לעסק, ולאתר שלכם חלק מרכזי בכך. אינפורמציה מדויקת, שקיפות ואותנטיות – אלה ערכים קריטיים כדי שהמשתמש ירגיש שהוא יכול לסמוך עליכם ועל המוצר שלכם ולהשאיר את פרטיו ליצירת קשר בלי שינוצלו לרעה.

 

אם אתם כבר בשוונג...

לא כדאי שלפחות תקבלו ייעוץ מקצועי

לפני שאתם קופצים ראש
לג’ונגל שקיים בתחום הדיגיטלי?