עיצוב ובניית אתרים לעסקים

עיצוב ובניית אתרים

עיצוב אתר הוא השלב הראשוני והחשוב ביותר בפתיחת עסק, זהו בעצם חלון הראווה שלו ואתם צריכים להיות שם במיטבכם
העיצוב יתחיל בניתוח ואפיון העסק וקהל המשתמשים וימשיך בצורה וצבעים פרקטיים ומושכים. המטרה היא לייצר אתר נגיש ונוח אשר ישמש את הלקוחות שלכם ואתכם.

קרא עוד

אנו חברה המספקת פתרונות יצירתיים ומותאמים אישית בתחום העיצוב ובניית אתרים למגוון רחב של עסקים ומטרות – אתרי תדמית, אתרי קטלוג, אתרי מכירה, חנויות וירטואליות ואפילו כרטיסי ביקור דיגיטאליים. אתר אינטרנט צריך למשוך את הגולשים, לכוון אותם ולאפשר להם חוויית גלישה נעימה ואיכותית. על מנת להישאר יצירתי ומקורי ולהמציא את עצמו כל פעם מחדש, חייב המעצב לעקוב אחר האופנות והטכנולוגיות החדשות והמתחלפות, וצריך להיות מסוגל למצוא את האיזון שבין עיצוב מעניין ומרענן לבין פונקציונאליות.

רק כאשר נאפיין את העסק ומטרת האתר, נוכל להתחיל לחשוב על עיצוב מקורי ומעורר שיגרום ללקוחות שלכם לרצות להישאר. אפשר למשול את האתר העסקי לחלון הראווה של העסק שלכם, חלון אלגנטי שמסודר בצורה זורמת ומושכת את העין, יגרום ללקוחות שלכם לעצור ולהסתכל. האתר חייב להיות ברור וענייני, מדבר השפה עכשווית ושיווקית ובעיקר מסודר בצורה יעילה ונוחה למשתמש. היתרון הגדול שלנו הוא שאנו מומחים בבניית אתרים לצורך קידום אתרים באינטרנט, בניית אתרים מונגשים גם עבור Google, כדי שתצלחו לקדם אותו בגוגל.

אחרי שעיצבנו עבורכם את האתר שמושלם – נתחיל לבנות אותו. תכנות האתר וקוד הוא נושא רגיש ומיועד למקצוענים בלבד, אל תיקחו סיכון עם האתר שלכם ותתנו אותו למתכנת מתחיל – טעויות תכנות יכולות ליצור עבורכם מבוכות רבות ולעלות לכם בלקוחות רבים!
הצוות שלנו מורכב ממיטב המעצבים והמתכנתים, שיבטיחו לכם חוויה מקצועית, איכותית ומשתלמת. אנו נעצב ונתכנת עבורכם, לפי דרישה, גרסאות לכל סוגי המכשירים ונבטיח חוויית משתמש קלה ונוחה עבור הלקוחות שלכם.
בין לקוחותינו תוכלו למצוא מגוון רחב של עסקים מכל התחומים…

יש לנו את החבילה המושלמת עבורכם!

אצלנו תוכלו למצוא מגוון פתרונות שיווקיים עבור העסק שלכם, ניהול תוכן ומדיה ברשתות חברתיות, כתיבת תוכן וקידום ממומן בגוגל ופייסבוק, הם רק חלק הדרכים שלכם להתקדם ולקדם את העסק שלכם בעולם הדיגיטלי ובכלל. היתרון שלנו הוא שאנחנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך התהליך – מנקודת התכנון הראשונית, אפיון האתר, דרך עיצוב ובניית האתר ועלייתו לאוויר, ועד לקידומו ופרסומו ברשת.

אתר מרשים וממותג היטב ועמוד עסקי פעיל, הם המפתח של העסק שלכם לעולם הדיגיטלי. אלפי לקוחות פוטנציאליים מחכים לכם ברשת וברשתות החברתיות ואתם רוצים להיות בטוחים שאתכם – הם לא יפספסו!

 

 

הצטרפו אלינו

    מעצבת אתרים חגית דמתי