מעצבת אתרים

זמן קריאה משוער: 2 דקות
איך בוחרים מעצבת אתרים לעיצוב לדיגיטל? אם הגעתם להחלטה החשובה שאתם מעוניינים לבנות אתר אינטרנט מקצועי ומעוצב, אז כנראה שהבנתם שהגיע הזמן לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה. אין ספק שבניית אתר מקצועי, יוביל להרחבת מעגל הלקוחות שלכם ולהגדלה משמעותית של ההכנסות. מעצבת אתרים מנוסה ומקצועית, המתמחה בחוויית משתמש ובעיצוב לדיגיטל, תדע לעצב עבורכם את "חלון הראווה" של העסק שלכם.

עיצוב ובניית אתר הוא עסק למקצוענים
כיום קיימים בשוק פתרונות זולים ופשוטים לבניית אתרי תבנית, כך שכל בעל עסק עם מעט ידע וניסיון, מסוגל לבנות אתר אינטרנט בסיסי.
כמובן שלצורה זו חסרונות רבים, כשבראשם – חוויית משתמש לוקה בחסר ועיצוב שרק רספונסיבי ואינו מותאם לחווית משתמש אופטימלית.
אולי כרגע זה נשמע לכם כמו דבר שולי, הרי האתר שלכם צריך בסופו של דבר "רק" להציג את המוצרים או השירותים שלכם ולמכור אותם אבל זה לא "רק" – זה מה שהגולש רואה במפגש הראשון עם המותג שלכם וכמו שאתם יודעים אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני!
בעצם בהתפשרות  שלכם על אתרי תבנית פשוטים מתחילות מרבית המפלות בתחום עיצוב האתרים. לא פעם יצא לי לשבת עם לקוחות ששילמו כספים רבים למעצבת אתרים, שבסופו של דבר בנתה להם אתר תבנית בסיסי, ללא כל ידע או מושג על עיצוב חוויית משתמש, שהיא זו שלמעשה הופכת את האתר שלכם לאתר ממיר, כזה שמסוגל להפוך גולשים ללידים חמים, שבקרוב יהפכו ללקוחות פעילים.

מעצבת אתרים מקצועית – מומחית בעיצוב חוויית משתמש – כשניגשים למלאכת עיצוב אתרי אינטרנט, מדובר בעבודה המורכבת ממספר שלבים המצריכה היכרות אתכם הלקוחות, עם המוצר שלכם וכמובן עם המתחרים בשוק והלקוחות הפוטנציאליים. חשוב לזכור בתהליך זה, כי החשיבות הרבה ביותר היא לפנות ללקוחות שלכם בשפתם ובצורה כזו שתסייע להם לבצע המרה. אתר שאינו מעוצב בצורה נוחה למשתמש, יגרום לנטישות של גולשים מהאתר ולמעשה לא תכנס אליכם כל עבודה חדשה.

על מנת להימנע ממצב בו אתם משלמים ממיטב כספכם למעצב אתרים לא מנוסה ובסופו של דבר, לא רואים ממנו כל תועלת, הבאה לידי ביטוי בצורת הכנסות חדשות, חשוב לוודא שמדובר בבעל מקצוע מנוסה ולראות תיק עבודות מסודר ומגוון וכמובן המלצות מלקוחות קודמים.

כל מעצב או מעצבת אתרים בעלי ניסיון, ידעו לכוון אתכם, לעצב ולבנות עבורכם את אתר האינטרנט האפקטיבי ביותר עבורכם. אתר שייצג אתכם ואת המוצר שלכם ברמה הגבוהה ביותר, כך שיהיה ברור לכל גולש או גולשת שיכנסו ויאפשר חווית משתמש אופטימלית להשגת המטרות אותם איפיינו בעלי האתר: רכישה נוחה ומהירה אונליין או יצירת קשר להתייעצות – כל אתר והמטרות שלו.

רק לאחר אפיון של צרכים שיווקיים בצורה נכונה תוכלו להחזיר את ההשקעה שבעיצוב אתר אינטרנט ולהרחיב את מעגל הלקוחות הקיימים שלכם.

עיצוב אתרי WORDPRESS מאפשר ללא ספק את הרמה הגבוהה ביותר של עיצוב האתרים היום. מעצבת אתרים מקצועית, לא תפנה אתכם לעיצוב ובניית אתרי תבניות, אלא לעיצוב אתרים מותאמים אישית בפלטפורמה המובילה היום בעולם WORDPRESS. מדובר במערכת ניהול תוכן מתקדמת, בה ניתן לעצב אתרים ברמה הגבוהה ביותר, החל מאתרי בלוג קטנים ועד לאתרי ענק, בסדרי גודל מרשימים.

כמעצבת אתרים, עם שנים רבות של ניסיון, יצא לי לעבוד עם מגוון רחב של מערכות פתוחות ומערכות סגורות לבניית אתרים, אשר מסוגלות לספק תוצאות טובות אבל ממש לא מצוינות! מאז שנכנסה לחיינו WORDPRESS, אני יכולה לספר שהתוצאות מדהימות, הן ברמת העיצוב, הן ברמת הרספונסיביות והן ברמת הקידום במנועי החיפוש, כמו Google.

אני מזמינה אתכם להצטרף למאות הלקוחות שלי שכבר נהנים מעיצוב אתרים מתקדם, חכם ומקורי. בפגישה נבין יחד מהם הצרכים שלכם, נכיר את העסק שלכם ונתאים עבורו שפה אינטרנטית ייחודית, שתייצר עולם אחידות בעולם הדיגיטלי שלכם . יחד נעבור שלב שלב בעיצוב האתר שלכם, נבין מה עומד מאחורי כל עמוד ועמוד ונייצר לכם פלטפורמה להגדלת החשיפה, ליצירת לידים ולרכישות אונליין.

אז למה אתכם מחכים? התקשרו: 054-543-3700

אם אתם כבר בשוונג...

לא כדאי שלפחות תקבלו ייעוץ מקצועי

לפני שאתם קופצים ראש
לג’ונגל שקיים בתחום הדיגיטלי?