מי אנחנו

webthenet בנייה, עיצוב וקידום אתרים…

WebtheNet בניית אתרים הינה חברה המספקת פתרונות אמתיים לעיצוב ובניית אתרים למגוון רחב של עסקים, מאתרי תדמית, אתרים קטלוגים, אתרי מכירה ועוד…
האתרים הנבנים על ידי החברה הם אתרים הנבנים בוורדפרס, מערכת בניית האתרים וניהול התוכן מהמתקדמות בעולם, המאפשרת לנו להציע ללקוחותינו אתרים חדשניים, המתעדכנים כל העת ועומדים בחזית הטכנולוגיה. האתרים מותאמים למובייל, לתקני נגישות וחשוב מכל מותאמים לחוויית הגלישה של הגולשים ברשת.

WebtheNet  מלווה את לקוחותיה לכל אורך תהליך בניית האתר מנקודת התכנון הראשונית דרך בנייה ועיצוב האתר ועד לאחסון ופרסום האתר ברשת האינטרנט.
המעצבת ובעלת החברה חגית דמתי ניגשת לתהליך בניית אתר העסק לאחר מחקר שוק של קהל יעד ומחקר מתחרים ומתאימה לכל לקוח את העיצוב והתדמית הממתגים את הלקוח בצורה השיווקית שמותאמת לקהל לקוחותיו.

בניית אתרים בעלי עיצוב מרשים ומיתוג ייחודי הם המפתח שלך להטביע חותם על אלפי הלקוחות הפוטנציאלים שלך ברשת,  הבחירה בחברה מקצועית שתבנה עבורך אתר אינטרנט המותאם לצרכיך, אתר בעל עיצוב ייחודי אשר נבנה בראיחה שיווקית נכונה, היא נקודת ההתחלה במיתוג ובשיווק של העסק שלך.

כיום, יותר ויותר אנשים מכירים בעובדה שאם העסק שלך לא שם הוא לא קיים. וגם אם הוא שם הוא צריך קידום והכרה. עניין זה הוא בדיוק כמו שחנות אופנה הכי מושקעת ויפה תמוקם באמצע המדבר, הרי אף לקוח לא יגיע אליה. כך גם אם יש לך אתר יפיפה אבל הוא לא מקודם בשום צורה שהיא… הוא משול לחנות במדבר.

רוב התנועה של הגולשים לאתרים מגיעה מתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש הגדולים באינטרנט ובעיקר מגוגל. לכן, חשוב למצות את החשיפה הזו ולפעול בכדי להגיע למקומות רלוונטים בתוצאות החיפוש תחת מילות מפתח המותאמות לתחום עיסוק האתר.

אתרי אינטרנט הנבנים על ידי  WebtheNet נבנים מלכתחילה להשגת מטרה זו. האתרים ידידותיים ומותאמים למנועי החיפוש בצורה מלאה: כתובות נכונות, תגי מאטה, כותרות משתנות, מילות מפתח, תגי מפתח, דפים דינמיים ועוד… כלים אלו ממלאים את האתר בתגים ותכנים איכותיים ורלוונטיים המלאים במילות מפתח אליהם מתייחסים מנועי החיפוש, מה שמגדיל את הסיכויים להופיע במקומות יותר ריאליים בתוצאות החיפוש וממילא להכניס יותר ויותר גולשים רלוונטיים ואיכותיים לאתר.

 

שירותינו כוללים:

 קניית שם דומיין בארץ ובחו"ל.
 בניית אתרים, עיצוב אתרים ובאנרים פרסומיים.
 שכתוב איכותי של תוכן האתר – פעולה התורמת משמעותית לקידום האתר.
 קידום אתרים ושיווקם בצורות שונות ומגוונות.
 כתיבת מאמרים ותכנים שמופצים בעשרות אתרי מאמרים, מנועי חיפוש ואינדקסים.
 יצירת קמפיינים פרסומיים באתרים מרכזיים בארץ ובחו"ל.
 חידוש ושידרוג אתרים קיימים.
 שירותי מיתוג מתקדמים: עיצובי לוגו ותדמית, ניירת משרדית, עלונים ועוד…

הצטרפו אלינו

    מעצבת אתרים חגית דמתי