מיתוג עסקים

רבים סבורים שמיתוג של בית עסק מסתכם בעיצוב לוגו ונייר מכתבים, אך מצב זה רחוק מהמציאות.
מיתוג עסקי אמיתי ויעיל כולל עיצוב מלא של כל חלקי העסק, החל מלוגו וכרטיסי ביקור ועד עיצוב חללי העבודה, האתר ואפילו רכבי החברה.
מיתוג מקורי ואיכותי יבדיל את אתכם מהמתחרים שלכם ויהפוך את העסק שלכם לזכיר במיוחד עבור לקוחותיכם.
הוא יאפשר לכם למקם ולבנות את תדמית החברה בעיני הציבור בכלל וקהל הלקוחות בפרט, ולדרג אתכם כעסק איכותי ומקצועי, בעל שם.

קרא עוד

אנו מתמחים בבניית אסטרטגיה שיווקית המורכבת ממיתוג ושפה גרפית ייחודית ואחידה, שתסייע לכם להגיע עם העסק שלכם ליעדים, ולכבוש פסגות חדשות. אנו נבנה עבורכם מיתוג לעסק חדש וגם נמתג עבורכם מחדש עסק קיים. נבנה ונעצב עבורכם אתר חדש לעסק.
לעיתים חברה זקוקה לריענון המותג על מנת להצליח למנף אותה, חיזוק ושדרוג המותג ירים את העסק שלכם למעלה.

איך נעשה את זה? בקלות. המעצבים שלנו דואגים להישאר מעודכנים בטרנדים האחרונים של עולם העיצוב והטכנולוגיה. יחד אתכם נרכיב ונעצב מותג מנצח ורלוונטי, נשתמש במדיה הדיגיטלית על שלל גווניה וצורותיה, וניצור עבורכם חבילה חכמה ואטרקטיבית עבורכם ועבור לקוחותיכם.

את כרטיסי הביקור הדיגיטליים שלנו כבר הזכרנו?!

נניח ואתם פוגשים בהזדמנות עסקית, באדם איתו הייתם רוצים להיות בקשר ולשתף אותו בפרטים אודותיכם ואודות העסק שלכם, אך אוי ואבוי – שכחתם את כרטיסי הביקור שלכם בבית. מה תעשו? כרטיסי הביקור הדיגיטליים שלנו יאפשרו לכם לשתף את מי שרק תרצו בצורה דיגיטלית ומתקדמת. כל מה שתצטרכו לעשות זה לשלוח לה או לו לינק לנייד או למייל וכך תוכלו להיות בטוחים שכרטיס הביקור שלכם לא יאבד או יעלם במעמקי התיק או הארנק.

למה כרטיס ביקור דיגיטלי?  כי בכרטיס הביקור הדיגיטלי תוכלו לספר על העסק שלכם בכמה מילים, להציג דוגמאות של עבודות או מוצרים רלוונטיים ואפילו חיבור ישיר ל – WAZE עם הכתובת שלכם.

 

תנו לנו להוביל את העסק שלכם קדימה!

הצטרפו אלינו

    מעצבת אתרים חגית דמתי