קידום רשתות חברתיות

קידום ברשתות חברתיות

קידום רשתות חברתיות


הקשר בין קידום אתרים ורשתות חברתיות הוא קשר הדוק שהולך ומתבסס עם השנים. כולנו מכירים את Google כמנוע חיפוש וקידום מצוין, אך אין ספק שפייסבוק הוא פלטפורמה הולכת ומתחזקת, שיוצרת תחרות אמתית לגוגל.
בפייסבוק יש מעל 1.5 מיליארד משתמשים, נכון ל2015, ואין ספק שכמות הגולשים רלוונטית ומשמעותית כשמדובר בקידום ושיווק. פייסבוק מאפשר ללקוחות בעלי עמודים עסקיים לקדם את עצמם במגוון צורות ודרכים, שרק הולכות ומשתכללות עם הזמן, והופכות את השיווק עבור המפרסם והצרכן הסופי לנגישות עוד יותר.

כיום קיימות שתי דרכים עיקריות לקידום בפייסבוק – הקידום הממומן הקידום האורגני. שתי הדרכים טובות ויעילות, אך הן העיקר משלימות האחת את השנייה, לכן חשוב להיעזר בשתיהן. הקידום הממומן בפייסבוק אומנם זול יותר מהקידום הממומן באתרים האחרים כמו גוגל, אך הוא בהחלט אפקטיבי ומאוד נוח לשימוש.
הקמפיינים הללו מאפשרים לפלח את קהל היעד לפי פרמטרים שיעשו את ההבדל ויהפכו את הכסף שלכם לרווחי במיוחד – גיל, מין, מיקום גיאוגרפי, תחומי עניין ומצב משפחתי הם רק חלק מהאפשרויות שיעזרו לקמפיין שלכם לפגוע בדיוק במטרה.
מה שיותר נפלא בפייסבוק הוא שהוא מאפשר לכם לעקוב אחרי התקדמות הקמפיינים והתוצאות, וללמוד מכך על הקהל שלכם. כך תוכלו לעשות רימרקטינג (Remarketing) ולהגיע לאנשים שאכן התעניינו במוצר שלכם או אפילו לאנשים עם מאפיינים דומים לשלהם.

הקידום האורגני בפייסבוק הוא החלק המשלים והתומך בקידום הממומן, הוא ללא ספק מצומצם יותר ופונה בעיקר לקהל העוקבים הקיים והחדש שלנו. הקידום האורגני מתבסס בעיקר על תוכן טוב וויראלי – ככל שהפוסט שלנו יהיה איכותי יותר כך הוא יהיה ויראלי יותר. פוסט מנוסח היטב, המניע לפעולה, פוסט הכולל סרטון או תמונה חזקה, יעשו את העבודה ויגרמו לשיתופים אורגניים ותחזוק העמוד העסקי שלכם. עמוד עסקי מלא ומתעדכן, שומר על רמת מעורבות גבוהה ומסייע לשמור על הלקוחות שלכם מחוברים.

הצוות המקצועי של WebtheNet, ישמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם לקדם את העסק שלכם בצורה האיכותית והיעילה ביותר.

הצטרפו אלינו

    מעצבת אתרים חגית דמתי