עיצוב דפוס

עוד בימים של לפני העידן הדיגיטלי, מעצבים גרפים התעסקו בעיקר בעיצוב לדפוס – כרטיסי ביקור, ברושורים, חוברות, קטלוגים, אריזות, פלאיירים, רול-אפים ועוד… אך הריגוש שבבית דפוס – רעש המכונות, ריח הנייר והחיתוכים המדויקים, טרם חלפו מן העולם.

 

מיתוג חברות

 

חברת webthenet תעצב בשבילך את האתר המיוחד חברה מובילה המספקת שירותי ייעוץ כוללים לאבטחת המידע עבור ארגונים בקנה מידה גדול בארץ וברחבי העולם כולו. בפיתוח אתר לחברה מהסוג הזה, היה על חברת BRICKSTONE לעמוד בסטנדרטים גבוהים ומחמירים של אבטחת מידע ועשינו זאת תוך פיתוח מערכת מותאמת אישית לדרישות הלקוח. האתר עוצב ופותח בסגנון Single Page ובטכנולוגיית Responsive Design, טכנולוגיה המאפשרת לאתר להיות מוצג באופן שונה עבור כל גודל מסך: ניידים, טאבלטים ו-Web.

חגית דמתי, המייסדת והבעלים של WebtheNet, התחילה את דרכה המקצועית כמנהלת סטודיו לעיצוב והפקות דפוס, בבית דפוס נוסטלגי. האהבה לפרינט נולדה כבר אז, כאשר ישבה לעצב במשרד הקטן, בבית הדפוס. עם שנים של ניסיון ואהבה אמתית לתחום, החליטה חגית לצאת לדרך עצמאית ולהתפתח, ועם זאת להישאר נאמנה לבסיס, לדפוס.

בסטודיו של WebtheNet, יושבים מעצבים מקצועיים ומנוסים היוצרים מידי יום עיצובים מקוריים וייחודיים, שיעזרו למתג את העסק שלכם - רמה אחת מעל כולם! עיצוב הפרינט דורש הקפדה והתייחסות לפרטים והחוקים של עולם הדפוס, מידות, גדלים ויחסים הם הכרחיים בתחום הזה, לכן יש להיעזר באנשי מקצוע מנוסים ואיכותיים. אנו גאים ביכולת שלנו לשלב בצורה הטובה ביותר בין עולם הדפוס המיתולוגי לבין שיטות העיצוב והדפוס הדיגיטליות והמתקדמות של המאה ה – 21. צוות WebtheNet עובדים עם מיטב המעצבים ובתי הדפוס בארץ, רק בצורה הזו נוכל ללוות את לקוחותינו בצורה יסודית ואיכותית, מתחילת ההתקשרות ועד סיום העבודה וקבלת המוצר המוגמר.

אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות ועיצובים לניירות מכתבים, כרטיסי ביקור, חוברות, מדבקות, קטלוגים, רול-אפים, אריזות, ברושורים ועיצובים לכל סוגי הדפוס. הנה לפניכם מספר דוגמאות לעבודות שלנו, מציגות מגוון רחב של עיצובים אלגנטיים ומושכים את העין ושיטות הדפסה שונות.

מזמינים אתכם להתרשם מהעבודות שלנו...

הצטרפו אלינו

    מעצבת אתרים חגית דמתי