‬ >

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha 


  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

מערכת ניהול תוכן

מערכת ניהול תוכןמערכת ניהול אתרים WebtheNet מיועדת להקמה וניהול אתר שמטרתו העיקרית היא לשמש ככלי שיווקי להפצת השרותים או המוצרים של בית העסק.
לאחר שנים של פיתוח, מערכת WebtheNet הגיעה ליעדה תוך עמידה באתגרים, למידת צורכי השוק, הפקת לקחים ולמידה מנסיון רב, מציאת פתרונות לסביבת אינטרנט מורכבת ודינמית בטכנולוגיות מתקדמות, אנו יכולים להגיד בפה מלא שבחינת יכולות המערכת מפתיעות לטובה בהספק של פתרון כולל להצלחה אמיתית באינטרנט הרבה מעבר להגדרות הפיתוח. זאת ועוד, המערכת ממשיכה להתעדכן ולהתפתח ללא הפסקה.

מערכת ניהול WebtheNet זוהי מערכת ניהול תוכן שמיועדת להקים אתר שהינו כלי שיווקי חזק ומצליח. המערכת מהווה את ליבו של אתר האינטרנט שלכם. זהו למעשה מרכז הבקרה של אתרכם באמצעותו אתם שולטים על כל חלקי האתר שלכם.

הלקוחות שעובדים עם המערכת באופן שוטף מדווחים על פשטות וקלות יתרה בעידכון האתר והשימוש בכלים הקיימים המיועדים לקידום והפצת האתר הינם ידידותים מאוד למנועי החיפוש דבר הגורם לעלייה משמעותית בכמות הכניסות ובאיכות הגולשים.

בעידן האינטרנט בו משימת קידום העסק שלך מול המתחרים הינה משימה קשה ביותר המהווה אתגר במלחמה על פלח שוק ספציפי אליו פונה האתר.
רוב פתרונות השיווק הקיימים בשוק כגון מודעות פרסום ובאנרים קופצים באתרים נחשבים הינם קמפנים יקרים מאוד שלא תמיד מחזירים את ההשקעה והינם נחלתם של עסקים גדולים בעלי תקציבי פרסום אסטרונומים.

עם זאת קיימת גם דרך אחרת... לבחור במערכת ניהול תוכן שעברה התאמה למנועי החיפוש המובילים ובראשם גוגל. על מנת להציב את העסק שלך במקומות רלוונטים בגוגל עליך לבחור במערכת ניהול תוכן שמאפשרת שליטה גם על החלקים הבלתי נראים לגולש באתר כגון: תגי מטה, תגי מילות מפתח, תיאור הדף ועוד... כל אלו יקפיצו את האתר מול המתחרים שלך העובדים עם מערכות ניהול תוכן ישנות שאינם עברו התאמה למנועי חיפוש.
 
מערכת WebtheNet לניהול תוכן מורכבת ומונה אופציות רבות לניהולו:

מערכת ניהול תוכן

ניהול תכני האתר ניהול דפים וקבצי תמונות:
מערכת ניהול הדפים של מערכת הניהול WebtheNet כוללת אפשרות ליצירה ועריכה של דפים ויזואליים ודפי סקריפט לשילוב קודים מיוחדים באתר. מערכת הניהול מאפשרת גם טעינת תמונות מהמחשב שלכם לאתר, סידור בתיקיות  ושילוב בתכנים. המערכת תומכת גם העלאת קבצים אחרים וניהולם כמו קבצי PDF, מצגות PPT וקבצי DOC

עורך ויזואלי עורך הווזואלי:
העורך הויזואלי מאפשר את שילובם של קבצי מדייה בתכני האתר כגון: קבצי פלאש, וידאו ואודיו. ניתן לשלב קבצי מדיה הנמצאים באתר או לחילופין קבצים ממקורות אחרים באינטרנט. למשל, סרט וידאו מ יוטיוב.

ניהול כפתורי האתר  ניהול כפתורי האתר ותפריטי משנה:
ישנם 3 תפריטים אותם ניתן להפעיל ולנהל באתר. תפריט עליון, צד ותחתון. לכל תפריט כזה ניתן ליצור כפתורים המקושרים לדפי האתר או לכתובות אחרים באינטרנט. כמו כן, ניתן ליצור גם כפתורי משנה נגללים תחת קטגוריות של הכפתורים הראשיים שיפתחו במעבר העכבר.

אתר במספר שפות תמיכה במספר שפות:
מערכת WebtheNet מאפשרת לנהל את האתר בריבוי שפות במקביל. כולל שינוי קידוד השפה וכיווני שפות כתיבה משמאל ימין וימין לשמאל. בנוסף, ניתן לקבוע עיצוב שונה לכל שפה ושפה בשימוש בתבניות עיצוב שונות.

ריבוי תבנית עיצוב  התאמת תבנית עיצוב לכל דף ודף:
מערכת הניהול WebtheNet מאפשרת בעריכת הדפים לקבוע לכל דף עיצוב שונה. בנוסף, לאתר המנוהל בריבוי שפות, ניתן לקבוע עיצובים שונים לכל שפה ושפה. את התבניות ניתן לעצב על ידי המערכת וליצור מספר תבניות לפי הצורך ולהגדירם לכל עמוד רצוי.

מודול חדשות מודול טקסט רץ:
מודול זה מתאים לחדשות רצות, עדכונים ומבצעים. ניתן לקבוע בכל דף רצוי כתוכן של המודול הזה. ניתן לשלוט בכל הפרמטרים העיצוביים כמו צבע רקע, צבע מסגרת, מהירות גלישה וכו'.

תמונות מתחלפות כלי מצגת תמונות:
כלי זה מאפשר לקבוע סדרה של תמונות מתחלפות כמו במצגת פלאש ובנוסף ניתן לקשר בלינק כל תמונה לדף מסויים באתר. אפשר לשלב כמצגת בכל מקום שרוצים בתכני האתר ללא הגבלה במספר המצגות.

קטלוג נוצרים מקוון גלריית תמונות לקטלוג מוצרים או להצגת תיק לקוחות:
ניתן ליצור גלרייות ללא הגבלה ובכל גלרייה מספר תמונות ללא הגבלה. לכל תמונה אפשר להוסיף כותרת והסבר על התמונה, ובנוסף ניתן להוסיף קישור ייחודי כל תמונה ותמונה.

יצירת טפסים כלי ליצירת טפסים:
כלי זה מאפשר יצירת טפסים באתר כמו טופס כתבו לנו, שאלונים, טפסי הזמנה וכדו'. הכלי מאפשר ליצור ולעצב טופס עם שדות למילוי על ידי המשתמש. יצירת טפסים במערכת הניהול הינה פעולה פשוטה וקלה.

גיבוי האתר בלחיצת כפתור גיבוי האתר בלחיצת כפתור:
תוכל ליצור עד 3 גיבויים במקביל מתאריכים שונים ולהורידם עליך למחשב, ובלחיצת כפתור ניתן לשחזר את האתר לתאריך הגיבוי הרצוי.

תגים לקידום אתרים תגים לקידום אתרים באינטרנט:
בכל דף ודף ניתן לנהל תגי מאטה. תגים אלו משמשים לקידום האתר במנועי חיפוש וכוללים את תג הכותרת, תיאור הדף ומילות מפתח.. מילות המפתח משמשים את מערכת ניהול אתרים WebtheNet לפעולות נוספות המשמשות גם לאופטימיזצייה של דפי האתר.

ידידותיות למנועי חיפוש ידידותיות ייחודית למנועי חיפוש בכלל ולגוגל בפרט:
זהו אחד היתרונות הגדולים והייחודיות של מערכת WebtheNet. המערכת יועדה להקמת אתר ידידותי ביותר למנועי החיפוש וברמת אופטימיזציה גבוהה. מכתובות URL ידידותיות, תגי חיפוש תחתיות לכל דף ודף (foot notes) דפים דינמיים מתוצאות החיפוש, כלים לקידום והפצה ועוד... 

רישום באינדקסים ובמנועי חיפוש  כלי לרישום באינדקסים ובמנועי חיפוש נחשבים:
כלי זה מאפשר לרשום את האתר באינדקסים ובמנועי החיפוש המובילים באינטרנט. ובאתרי תוכן, אתרי מאמרים, אתרים קהילתיים ועוד. נוסף לחשיפה האדירה שכלי זה מאפשר לאתרך, נוצרים כמויות רבות של קישורים אחוריים איכותיים לאתרך. דבר החשוב ביותר להעלאת הדרוג במנועי החיפוש.