מי אנחנו

WebtheNet בנייה, עיצוב וקידום אתרים…

 

WebtheNet הינה חברה המספקת פתרונות יצירתיים ומותאמים אישית לעיצוב ובניית אתרים, למגוון רחב של עסקים ומטרות – אתרי תדמית, אתרי קטלוג, אתרי מכירה, חנויות וירטואליות, דפי נחיתה ואפילו כרטיסי ביקור דיגיטאליים.

החברה בבעלותה של חגית דמתי, מובילה עסקים וחברות אל תודעת הציבור ומסייעת להם להישאר שם.
בעידן שכולו דיגיטלי – אם אתה לא שם אתה לא קיים. בעל עסק חייב להצטייד באתר ממותג היטב ופרקטי על מנת למשוך את אלפי הלקוחות בנמצאים ברשת ולסייע להם בקבלת השירות המוצע. אתר אינטרנטי הוא חלון הראווה של העסק, הוא יעניק ללקוחותיכם את האווירה של העסק שלכם ומידע אודותיו, וכמובן יחשוף בפניהם את המוצרים ו/או השירותים המוצעים.

את האתרים שלנו אנחנו בונים ב – WordPress בהתאמה אישית, זוהי מערכת לניהול אתרי תוכן מהמובילות והמצליחות בעולם (מעל 25% מהאתרים בעולם נבנו ונבנים בתוכנה). המערכת מאפשרת בניית וניהול מגוון רחב של אתרים, באמצעות אלפי תוספים ותבניות.

אתר אינטראקטיבי אשר יאפשר ללקוחות להתנסות, לחוות ואפילו לשלם, ישאיר את אותם "מחוברים" לאורך זמן.
על מנת להתאים את האתר בדיוק עבור קהל הלקוחות של העסק שלכם ולהגדיל את החשיפה, יש ללמוד היטב את השוק – חשוב לדעת למי אנחנו פונים, מי הוא קהל היעד שלכם ומי הם המתחרים? אתם רוצים להיות מדויקים, פרקטיים, נוחים לשימוש ובעיקר טובים יותר מהמתחרים.

כדי להיות בטוחים שהאתר שלכם הוא הטוב ביותר, כדאי שתפנו לאנשי מקצוע שהם הטובים ביותר – WebtheNet מורכבת מאנשי המקצוע הטובים והמנוסים שקיימים – אנו נעניק לכם את השירות האיכותי והמשתלם ביותר.

קידום באינטרנט הוא משמעותי עבור העסק שלכם! על מנת להגביר את החשיפה ולהגדיל את רשימת הלקוחות, חשוב שהעסק שלכם יופיע במקומות הראשונים בחיפוש האינטרנטי. רוב התנועה של הגולשים לאתרי אינטרנט, מגיעה דרך מנועי החיפוש הגדולים, כשבראשם Google. הגברת החשיפה בגוגל, באמצעות קידום מילות מפתח בתחום העיסוק שלכם, היא שתגיע לקהל גולשים רחב יותר ותעצים את החשיפה ומכאן את רשימת הלקוחות שלכם.

 

הצטרפו אלינו